Керівництво Новоолександрівської сільської ради


АВТОБІОГРАФІЯ сільського голови

Я, Окмінська Оксана Вікторівна, народилася 21 квітня 1971 року в селі Новоолександрівка Братского району Миколаївської області.

У 1978 році пішла до першого класу Новоолександрівської школи. У1986 році закінчила школу. З 1988 року по1991 рік навчалася у Вознесенському сільськогосподарському технікумі за спеціальністю «Бухгалтер сільського господарства».

З 1991 року по 2008 рік працювала в СТОВ «Братський» на різних посадах: вагарем, бухгалтером розрахункового відділу, бухгалтером відділу № 3, диспетчером, завідуючою током старшою робочою складу, бригадиром обліковцем МТФ № 1.

З січня до листопада місяця 2010 року працювала заготовачем молока на Баштанський сир завод Єланецької філії.

Маю трьох дітей 1987, 1992 та 1996 років народження, проживаю спільно з співмешканцем.

17 листопада 2010 року обрана головою Новоолександрівської сільської ради.

 

 

 

АВТОБІОГРАФІЯ секретаря

Я, Ткаченко Любов Володимирівна, народилася 31 липня 1973 року в селі Красноярка Братського району Миколаївської області у сім’ї колгоспників.

У 1980 році пішла до першого класу Миколаївської восьмирічної школи. Закінчила її у 1988 році з відзнакою. Потім два роки навчалася у Братській середній школі № 2. Отримала середню освіту і у 1990 році вступила на стаціонар до Миколаївського державного педагогічного інституті ім. Бєлінського на факультет «Українська мова та література». Закінчила інститут у 1995 році. Рішенням державної екзаменаційної комісії присвоєно кваліфікацію спеціаліста – вчитель української мови та літератури.

Після закінчення інституту, 15.08.1995 року прийнята на посаду вчителем української мови та літератури Братської СШ № 1.

У1996 році вступила в шлюб Ткаченком Миколою Костянтиновичем.

16.08.1999 року прийнято вчителем початкових класів Новоолександрівської ЗОШ І-ІІ ступенів на час відсутності основного працівника.

З 25.08.2000 року по 31.01.2001 року перебувала на обліку у Братському районному центрі зайнятості населення.

01.02.2001 року прийнята на посаду бібліотекаря Новоолександрівської сільської бібліотеки. 04.01.2010 року звільнено з посади бібліотекаря в зв’язку з обранням на виборчу посаду.

04.01.2010 року обрана секретарем Новоолександрівської сільської ради.

Маю двох дітей 1997 та 2001 років народження.

Логін: *

Пароль: *